Na zdecydowanie najładniejszej i najspokojniejszej ulicy Mielna, która prowadzi bezpośrednio do morza i pełna jest zabytkowych nieruchomości, w prawie 100 letniej willi, tworzymy miejsce wyjątkowe na mapie tej uroczej nadmorskiej miejscowości. Magiczne wnętrza zaprojektowane przez Dorotę Szelągowską, autorkę programu "Dorota Was urządzi" emitowanego w stacji TVN, doskonałe jedzenie naszej restauracji oraz odległość od plaży czynią Willę Błękit miejscem wyjątkowym.
Nie przegap okazji by spędzić u nas chociaż jedną noc!

Oferujemy Państwu 11 pokoi, mogących wygodnie pomieścić od 2 do 8 osób. Łącznie możemy zakwaterować do 45 osób. Każdy pokój posiada wyjątkowe wnętrze zaprojektowane z dbałością o szczegóły oraz rozwiązania zapewniające wygodę naszych gości. Zapewniamy też miejsca parkingowe na terenie nieruchomości.

Naszym gościom oferujemy śniadania w formie bufetu a poza nim możliwość skorzystania cały dzień z oferty baru w postaci napojów zimnych i gorących. Oferujemy również możliwość organizacji małych przyjęć okolicznościowych w naszych przytulnych wnętrzach.

WILLA BŁĘKIT Hotel 100 m od morza, ul. 1 Maja 12, 76-032, Mielno - rezerwacje@willablekit.pl, 505 822 477

WILLA LEGENDA 250 m od morza, ul. 1 Maja 8, 76-032, Mielno - rezerwacje@willablekit.pl, 505 822 477